İndirime Kalan Süre
Gece Sürprizi indirimlerinden Çarşamba günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
5 ürün listelendi.

Katlanabilir Solar Panel

ARCLK-FSP-100W
Katlanabilir Solar Panel

0
 • DC Çıkış : DC Çıkış
 • USB Çıkışı : USB Çıkışı
6.769 TL

ARCLK-FSB-100W
Katlanabilir Solar Panel

0
 • DC Çıkış : DC Çıkış
 • USB Çıkışı : USB Çıkışı
8.399 TL

ARCLK-FSP-40W
Katlanabilir Solar Panel

2
 • DC Çıkış : DC Çıkış
 • USB Çıkışı : USB Çıkışı
3.689 TL

ARCLK-FSB-200W
Katlanabilir Solar Panel

0
 • DC Çıkış : DC Çıkış
 • USB Çıkışı : USB Çıkışı
13.539 TL

ARCLK-FSP-18W
Katlanabilir Solar Panel

0
 • DC Çıkış : DC Çıkış
 • USB Çıkışı : USB Çıkışı
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Katlanır Solar Panel

Klasik güneş enerjisi üretimi yöntemlerine göre daha taşınabilir formatta olan daha esnek yapıdaki güneş paneli çeşitleri, katlanabilir solar panel olarak nitelendirilir. Bu paneller, sürdürülebilir enerji açısından da oldukça verimlidir. Peki, pek çok seçenekle kıyaslandığında maliyet açısından uygun sonuçlar sunan katlanabilir solar paneller tam olarak nedir ve faydaları nelerdir?

KatlanırSolar Panel Nedir?

Güneş paneli verimliliği sayesinde açık hava etkinliklerinde enerji bağımsızlığıelde etmek, seyahatlerde ise fosil yakıtlardan bağımsız enerji tüketimine destek  sağlamak için kullanılan taşınabilir solar paneller büyük kolaylık sunar.

 

Bilindiği üzere klasik güneş paneli kurulumu, sabit bir alan üzerine gerçekleştirilir. Çatı veya zemin fark etmeksizin güneş enerjisi projeleri sabitlenen paneller ile gerçekleştirilir. Ancak katlanır güneş panelleri, güneş enerjisi avantajlarının taşınabilir hâle getirilmesi anlamına gelir. Bu sayede bir doğa yürüyüşünde cep telefonunuzu şarj edebilir veya ailece yaptığınız kampta karavanınıza herhangi bir montaj işlemi uygulamadan yedek güç sağlayabilirsiniz.

 

Kamp yaparken, doğa yürüyüşlerinde veya uzun bir yolculuğa çıktığınızda özellikle telefon ve bilgisayar gibi şarj unsurunun önem taşıdığı elektronik aletleriniz için katlanabilir güneş enerjisi panelleri büyük fayda sağlar.

 

KAtlanır Solar Paneller usb veya 12V çıkışlı üretilir. USB çıkışlı modeller direkt olarak usb ile çalışabilen cihazları şarj ederken 12V çıkışlı taşınabilir solar paneller 12V aküye sahip cihazları şarj edebilir. ŞArj işleminin gerçekleşebilmesi için panele entegre bir regülatör bulunur.  

Katlanabilir Solar Panel Modelleri

Farklı ihtiyaçlara göre tasarlanan katlanabilir solar paneller ile gündelik ihtiyaçlarınızı hangisinin daha iyi karşılayabileceğini kolayca tespit edebilirsiniz.

 
 • 20W Katlanır Solar Pad: 20 watt’lık maksimum güç kapasitesi ile akıllı telefon ve kamera gibi cihazların ortalama 2 saatte şarj edilmesine olanak sağlar
 • 40W Katlanır Solar Pad  40 watt’lık maksimum güç kapasitesi pratik kullanımlar ve ani şarj ihtiyaçları için birebirdir. Akıllı telefon ve kamera gibi cihazları yaklaşık 2 saatte, tablet bilgisayarı 4 saatte şarj eder. 
 • 100W Katlanır Solar Pad  akıllı telefon ve kamera gibi cihazları 1 saatte, tablet ve laptop gibi cihazları 2 saatte şarj edebilir.  
 • 100W ve 200W Katlanır Solar Çanta : Katlanır ve taşınabilir tasarımıyla elektriğin olmadığı dış mekanlarda güneş enerjisi ile sürdürülebilir ve temiz elektrik üretir. 12V aküye sahip elektrikli scooter, karavan ve tekne gibi araçları şarj edebilir.

Katlanabilir Güneş Paneli Avantajları

Katlanabilir güneş panelleri, pek çok açıdan fayda sunar:

 
 • Taşınabilirdir: Katlanabilir solar paneller hafif ve pratik bir tasarıma sahiptir. Taşıması kolay olan bu panelleri tekne gezilerinden karavan seyahatlerine, açık hava etkinliklerinden kamplara kadar pek çok yere götürebilirsiniz.
 • Esnektir: Esnek bir malzeme üzerine yerleştirilen fotovoltaik paneller, farklı yüzeylere yüksek verimlilik gözetilerek yerleştirilme imkânı sunar. Bu da en zorlu açılarda bile güneş ışığını yakalayabilmeniz anlamına gelir.
 • Şarj cihazı görevi görür: Katlanabilir solar güneş panelleri, güneş enerjisinden elde edilen elektriği maksimum verimlilikle birleştirir. Cep telefonları, tabletler, GPS cihazları ve kamp lambaları gibi pek çok cihazı bu sayede şarj edebilirsiniz.
 • Acil durumlar için birebirdir: Pratik yapıları sayesinde doğal afetler sonrasında veya elektrik kesintisiyle sonuçlanan acil durumlarda enerji bağımsızlığını sürdürerek elektrik odaklı temel ihtiyaçları karşılamak ve iletişimi kesintisiz devam ettirmek için hayati önem taşır.
 • Çevre dostudur: Temiz ve sürdürülebilir bir enerji kaynağı olan güneş enerjisini elektriğe veya dönüştürmek, fosil yakıtlara kıyasla daha çevre dostu bir yöntemdir.

Siz de katlanır solar panel kullanarak gündelik hayatınıza enerji üretiminde sürdürülebilirliği ve enerji tüketiminde temiz enerjiyi kolayca dahil edebilirsiniz. ihtiyaçlarınıza göre farklı seçeneklere sahip katlanabilir solar paneller arasından seçiminizi şimdi yapın, güneşin enerjisinden  faydalanmaya hemen başlayın.